м. Вінниця, вул. Некрасова, 48
(093)-535-90-32 (050)-508-17-32 (067)-537-52-32
visaeurope.in@gmail.com

Про компанію

Кілька слів про нас

Робота в Європі для своїх успішно працює у візовій сфері більше 6 років. За цей час наша компанія допомогла більш 10 000 клієнтам знайти роботу в Польщі, Чехії та Словаччини. У нас є вакансії для сімейних пар, робота в Польщі для жінок і чоловіків. Ви можете працювати без посередників безпосередньо у роботодавців.

Наш головний офіс знаходиться в місті Вінниця, також ми працюємо з іншими регіонами та містами. Наші менеджери завжди допоможуть підібрати Вам найкращий варіант де найкращі відгуки про роботу.

Робота в Польщі вже давно стала дуже популярною для українців. Не так давно з’явилася абсолютно легальна робота в Чехії куди можна поїхати на заробітки українцям. У 2019 трудова імміграція українців ставати все вище. Ми пропонуємо безліч вакансій на автозавод, склад, пакувальник одягу, робочий в супермаркет, покоївка в готель, сезонні роботи в теплиці збирання полуниці, помідорів і огірків. Також можливість відкрити візу до Польщі на пів року або поїхати на роботу по безвізу (біометричного паспорта).

Всі вакансії безкоштовні, також допомагаємо з оформленням візи в Чехію на три місяці, візу в Польщу, допоможемо оформити весь пакет документів, заповнити правильно анкету та оформити страховку за низькими цінами. Ми завжди на зв’язку зі своїми клієнтами.

Більш 10 000 клієнтів які зверталися до нас за допомогою. Відгуки та коментарі про компанії можете почитати «тут» або в інтернеті.

Нам довіряють, тому що:

  • Чесність. Працюємо більше 6 років, відповідально і щиро до кожного клієнта.
  • Ліцензія. Ми працюємо за ліцензією і підписуємо договір.
  • Більше 200 іноземних партнерів. Виключно перевірені вакансії.

Залишити відгук

Спасибі, що співпрацювали з нами!
Для того, щоб залишити відгук - напишіть нам в Viber,
і ми з радістю його опублікуємо!